Kontaktujte nás

Ready-made se sídle zdarma*

Naše Ready-made společnosti jsou již obchodním soudem registrované společnosti, které jsou určeny pouze k dalšímu prodeji . Naše ready-made společnosti jsou založeny v souladu s platnou legislativou ČR a při procesu jejich založení byly zohledněny veškeré zákonné povinnosti pro založení společnosti.

Stěhujete svou firmu z maloměsta, zakládáte novou společnost, přemýšlíte o úsporách a zvažujete, kam umístit sídlo firmy? Pro podnikatele, kteří si z různých důvodů nemohou nebo nechtějí pronajmout administrativní kancelář, poskytujeme tzv. sídlo v Praze a virtuální kancelář. Společnost BUSINESS CENTRUM s.r.o. poskytuje svým klientům služby v oblasti poskytování:

  1. sídla firem
  2. doručovací adresy
  3. virtuální kanceláře

Zařídíme sídlo společnosti a pomůžeme Vám i s založením společnosti nebo nabízíme Vám hotovou ready-made společnost, zápis změn do obchodního rejstříku nebo i mnoho dalších služeb (vedení účetnictví, správa firem, administrativní servis, atd).

Poskytnutí sídla Praha

*Podmínkou pro získání akční nabídky je uzavření smlouvy o poskytovaní sídla zdarma na další dva roky a zaplacení poskytovaných služeb

 

Založení / prodej společnosti

Nákup ready-made s.r.o.

Virtuální sidlo společnosti


Sídlo pro společnost od nás 390 Kč/měsíc
Pro ostatní společnosti 750 Kč/měsíc

Další služby


Poptávkový formulář