Kontaktujte nás

Sídlo v Praze se slevou -4680(+DPH)kč*

Stěhujete svou firmu z maloměsta, zakládáte novou společnost, přemýšlíte o úsporách a zvažujete, kam umístit sídlo firmy? Pro podnikatele, kteří si z různých důvodů nemohou nebo nechtějí pronajmout administrativní kancelář, poskytujeme tzv. sídlo v Praze a virtuální kancelář. Společnost BUSINESS CENTRUM s.r.o. poskytuje svým klientům služby v oblasti poskytování:

  1. sídla firem
  2. doručovací adresy
  3. virtuální kanceláře

Zařídíme sídlo společnosti a pomůžeme Vám i s založením společnosti nebo nabízíme Vám hotovou ready-made společnost, zápis změn do obchodního rejstříku nebo i mnoho dalších služeb (vedení účetnictví, správa firem, administrativní servis, atd).

 

Poskytnutí sídla Praha

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ

Provoz společnosti často obnáší složitou administrativní činnost, jako je evidence korespondence, telefonické spojení s klientelou a samozřejmě kancelářské prostory. Ne každá firma však má v rozpočtu dostatek financí, aby si mohla dopřát kvalitní kancelářské služby a platit administrativní pracovníky. Jedná se zejména o společnosti, které začínají se svou činností nebo ne potřebuji kancelář. Tyto služby virtuální  kanceláře jsou určeny také pro nové, dynamické společnosti, jež se nechtějí vázat na jednu lokalitu a nestíhají si vést vlastní kancelář, kterou však pro chod své firmy potřebují. Řešením je virtuální kancelář. V takových případech je výhodné využít služby virtuální kanceláře, které obnášejí poskytování sídel společnosti a zajišťování kompletních administrativních služeb včetně kontaktu s úřady a klienty.

*Podmínkou pro získání akční nabídky je uzavření smlouvy o poskytovaní sídla zdarma na další dva roky a zaplacení poskytovaných služeb

 

Založení / prodej společnosti

Nákup ready-made s.r.o.

Virtuální sidlo společnosti


Sídlo pro společnost od nás 390 Kč/měsíc
Pro ostatní společnosti 750 Kč/měsíc

Další služby


Poptávkový formulář