Kontaktujte nás

Sídlo v Praze na 3 roky za cenu 2*

Stěhujete svou firmu z maloměsta, zakládáte novou společnost, přemýšlíte o úsporách a zvažujete, kam umístit sídlo firmy? Pro podnikatele, kteří si z různých důvodů nemohou nebo nechtějí pronajmout administrativní kancelář, poskytujeme tzv. sídlo v Praze a virtuální kancelář. Společnost BUSINESS CENTRUM s.r.o. poskytuje svým klientům služby v oblasti poskytování:

  1. sídla firem
  2. doručovací adresy
  3. virtuální kanceláře

Zařídíme sídlo společnosti a pomůžeme Vám i s založením společnosti nebo nabízíme Vám hotovou ready-made společnost, zápis změn do obchodního rejstříku nebo i mnoho dalších služeb (vedení účetnictví, správa firem, administrativní servis, atd).

Virtuální kancelář je legální

Virtuální kancelář je legální alternativou klasické kanceláře, která ale funguje bez Vaší přítomnosti a razantně Vám snižuje náklady z pronájmu nebytového prostoru. Změňte adresu sídla firmy do Prahy. Nemusíte se stěhovat, nemusíte zařizovat veškeré úkony, které by byly nutné pro přestěhování celého umístění vaší firmy. Přestěhujte pouze sídlo společnosti. Provozovna může zůstat i mimo Prahu.

 

Poskytnutí sídla Praha

*Podmínkou pro získání akční nabídky je uzavření smlouvy o poskytovaní sídla zdarma na další dva roky a zaplacení poskytovaných služeb

 

Založení / prodej společnosti

Nákup ready-made s.r.o.

Virtuální sidlo společnosti


Sídlo pro společnost od nás 390 Kč/měsíc
Pro ostatní společnosti 750 Kč/měsíc

Další služby


Poptávkový formulář