Kontaktujte nás

Ready made společnosti – buďte připraveni na start!

Máte skvělý nápad, který byste chtěli realizovat, ale máte strach ze začátku podnikání – dlouhé hodiny strávené na úřadech a výdaje, které Vám díky tomu doslova mizí mezi prsty.
Celá věc může být ale jednodušší, než se na první pohled zdá, a to díky ready-made společnosti, kterou si dnes může dovolit každý.
Ready-made společnosti jsou firmy založené za účelem dalšího prodeje a jejich získání Vás bude stát pouze jednu návštěvu v zprostředkovatelské agentuře.

Ready-made společnosti a jejich prodej je zcela legální cestou, jak začít podnikat – tyto ready made společnosti za sebou totiž nemají vůbec žádnou ekonomickou činnost, jsou zcela bez dluhů a se splaceným základním kapitálem, což umožňuje realizovat představy také u lidí, kteří nemají dostatečný finanční obnos pro start jejich podnikání.

A jak si ready-made společnosti zajistit? Pokud věříte na solidní a zodpovědné jednání, Vašimi spolehlivými partnery se stanou odborníci z firmy spravafirem.cz, která se zprostředkováním již hotových společností věnuje intenzivně několik let a poskytne Vám kromě odkupu také řadu dalších služeb. Dopřejte si full service v podobě tvorby webu, zajištění virtuálního sídla či účetnictví.

Prodej společnosti, prodej firmy, prodej sro

Poptávkový formulář